הרצאות וסדנאות

קטלוג ההרצאות של קבוצת IOZ בהובלת איציק עוז כולל מגוון רחב של הרצאות סוחפות בנושאי מכירות, שיווק, שירות, ניהול והצלחה עסקית. ההרצאות מתאימות לארגונים, חברות ועסקים. ההרצאות מחברות את הקהל, ממלאות אותו באנרגיה ומוטיבציה ונותנות כלים וטיפים שיקחו את העסק והעובדים שלכם לרמה הבאה.

ההרצאות שלנו:

1. המכירות שלכם – בדרך לרמה הבאה!

אם אתם רוצים להכפיל ולשלש את המכירות שלכם ולהצליח בעסק, אתם חייבים להכיר את עולם המכירות העדכני, הוא לא דומה לשום דבר שהכרתם. טכניקות חדשות להתנגדויות ישנות, קהל מודרני שקונה און ליין, ומוצרים ששוטפים את השוק. איציק עוז לוקח אתכם למסע אל עולם המכירות החדש, אל תשארו מאחור!

2. לנהל את הזמן – למקסם את התוצאות!

אם אתם מוצאים את עצמכם ואת העובדים שלכם אומרים פעם אחר פעם: "אין לי זמן!", "מתי כבר אגיע לזה?" רודפים אחרי משימות ונשטפים בזרם של העסק, ההרצאה הזאת בדיוק בשבילכם! איציק עוז ילמד אתכם לנהל נכון את הזמן, לדעת להתמקד בדברים החשובים ולמקסם את התוצאות בעסק שלכם.

3. להוציא מהעובדים את המיטב

בין אם אנחנו עסק קטן של 4 עובדים או חברת ענק של אלפים, כולם כבר יודעים שההון האנושי, הוא הדבר הכי יקר וחשוב בעסק שלנו. על מנת שהתוצאות שלנו ינסקו והעסק ישגשג אנחנו חייבים לגייס את העובדים שלנו לטובת ההצלחה המשותפת. איך עושים את זה? בהרצאה של איציק עוז תלמדו איך אפשר להוציא מהעובדים את המיטב ולהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מהעסק.

4. שירות בדרך למכירה הבאה

כשיש שירות טוב המכירות זורמות בקלות. דבר מזין דבר. שירות טוב פותח דלתות ומהווה במה למכירות נוספות. בהרצאה/סדנה ייחודית פורט איציק עוז את המשנה שלו בנוגע לשירות. איך אפשר לתת שירות מעולם אחר? איך ניתן לרתום את השירות לטובת המכירות שלנו? איך מתנהלים מול לקוחות?

אנא מלאו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat
דילוג לתוכן